Twój dom mieszka w ogrodzie!

Odwiedź nasz sklep internetowy!

OGRODOWE FORMY BONSAI

Jeżeli szukasz oryginalnego okazu, który wyróżni Twój projekt to zajrzyj do naszego katalogu ogrodowych Bonsai. Bogata oferta form i wielkości sprawi że napewno znajdziesz coś do swojego projektu

DRZEWA ALEJOWE W RÓŻNYCH ROZMIARACH

Ciekawe, rzadko spotykane gatunki i odmiany drzew alejowych oferowane w różnych rozmiarach to nasza specjalność. Wprowadzając je do projektu sprawisz, że stanie się on wyjątkowy i nabierze charakteru

FORMOWANE DRZEWA I KRZEWY

Kule, stożki, piramidy uformowane z różnych gatunków drzew i krzewów. Te i inne formy znajdziesz w naszej szkółce drzew.

GOTOWE ŻYWOPŁOTY IGLASTE I LIŚCIASTEJ

Jeżeli szukasz gotowego żywopłotu to sprawdz naszą ofertę. Szkółka drzew NIWA oferuje gotowe rozwiązania zarówno form liściastych jak i iglastych.

O szkółce

Witamy w miejscu, w którym znajdziesz ciekawe drzewa alejowe, rośliny formowane oraz większe solitery.

Szkółka drzew to dział, który powstał jako wynik pasji i dążenia do uzyskania wysokiej jakości roślin. Specjalizujemy się w produkcji ciekawych odmian drzew alejowych, drzew i krzewów soliterowych oraz formowanych w różnego rodzaju kształty, w tym ogrodowe formy Bonsai.

W naszej szkółce to Ty sam dokonujesz ostatecznego wyboru. Wybierasz i zaznaczasz konkretny okaz, który trafi do realizowanego przez Ciebie projektu. Podczas wizyty oprowadzimy Państwa po szkółce , podpowiemy i pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Do współpracy zapraszamy

  • Projekantów zieleni
  • Firmy zajmujące się realizacją ogrodów i terenów zieleni
  • Centra ogrodnicze i hurtownie materiału szkółkarskiego
  • Samorządy gminne i miejskie
  • Osoby prywatne wraz z swoimi projektantami
  • Szkółki drzew i krzewów


Jeżeli szukach oryginalnych roślin do wyjątkowych projektów to dobrze trafiłeś!