Twój dom mieszka w ogrodzie!

Odwiedź nasz sklep internetowy!

OGRODOWE FORMY BONSAI

Jeżeli szukasz oryginalnego okazu, który wyróżni Twój projekt to zajrzyj do naszego katalogu ogrodowych Bonsai. Bogata oferta form i wielkości sprawi że napewno znajdziesz coś do swojego projektu

DRZEWA ALEJOWE W RÓŻNYCH ROZMIARACH

Ciekawe, rzadko spotykane gatunki i odmiany drzew alejowych oferowane w różnych rozmiarach to nasza specjalność. Wprowadzając je do projektu sprawisz, że stanie się on wyjątkowy i nabierze charakteru

FORMOWANE DRZEWA I KRZEWY

Kule, stożki, piramidy uformowane z różnych gatunków drzew i krzewów. Te i inne formy znajdziesz w naszej szkółce drzew.

GOTOWE ŻYWOPŁOTY IGLASTE I LIŚCIASTEJ

Jeżeli szukasz gotowego żywopłotu to sprawdz naszą ofertę. Szkółka drzew NIWA oferuje gotowe rozwiązania zarówno form liściastych jak i iglastych.

Sadzenie dużych drzew - serwis i wsparcie

Sadzenie dużych drzew i krzewów nie jest łatwe i wymaga profesjonalnego podejścia oraz wiedzy. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich rad i wskazówek dotyczących całego procesu sadzenia, mocowania i pielęgnacji zakupionej rośliny.

Jeśli jednak masz obawy to możesz zlecić cały ten proces naszym pracownikom. Bezpiecznie dostarczymy, wsadzimy i zamocujemy wybrane przez Ciebie drzewa na nowym miejscu.

Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w transporcie większych drzew i sadzeniu ich w różnych warunkach.

Firma dysponuje profesjonalnych sprzętem, który pomaga w sprawnym wykonywaniu tego typu zadań.

Zapytaj nas o warunki i możliwości wykonania takiej usługi.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 511 612 184
e-mail: biuro@niwaogrody.pl